Zmeniť jazyk SK EN

Propagačné materiály

Komplexné riešenia elektronických systémov budov

Propagačné materiály

Brožury a letáky

V tejto časti nájdete aktuálne predajné brožúry a letáky. Niektoré z propagačných materiálov obsahujú prevažne technické informácie a sú určené prevažne inštalačným firmám pre prehľad ponúkaného sortimentu a jednotlivých riešení. Druhá skupina materiálov má povahu prezentačné s jednoduchým popisom riešenia a je určená pre Vašu prezentáciu u koncových zákazníkov. V týchto typoch materiálov nie je odkaz na VARTEC , namiesto toho je tu vyhradená kolónka pre pridanie Vášho kontaktu.
Ak máte záujem použiť tlačené materiály pre prezentáciu u Vašich zákazníkov alebo do Vašich predajní, radi Vám ich zašleme zdarma v požadovanom množstve, e-mailom vo formáte pdf v kvalitnom rozlíšení alebo si ich môžete stiahnuť priamo z našich stránok.

Tabla

Pre propagáciu výrobkov a riešenia sme pripravili tzv tablá, ktorá sa dajú zavesiť na stenu alebo výstavnú plochu. Môžete ich použiť pre prezentáciu vo Vašich predajniach popr. na výstavách, stretnutiach so zákazníkmi atď. Tabla vyrobené z PVC dosky a ich štandardný rozmer je š 90 x v 130 cm (u niektorých tabiel š 130 x v 90 cm). Tabule je možné u nás objednať - zabezpečíme pre Vás výrobu tablá, pred tlačou Vám pošleme jeho návrh a postaráme sa o jeho doručenie k Vám. Na tablete je štandardne naše logo, ktoré možno vymeniť za logo Vašej firmy. Tablá dodávame bez hliníkového rámu pre potrebu zavesenie na stenu. Cena tabla je dohodou. Tabla je možné vyhotoviť aj ako plagát alebo nálepku.

Plagáty

Ponúkame Vám k volnému odberu plagáty z odboru EZS. Rozmery plagátov š 60 x v 80 cm.

V prípade akýchkoľvek nejasností, alebo otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

VAR-TEC, s.r.o., Pekná 5162/10, 040 01 Košice, SK
e-mail: vartec@vartec.sk  web: www.vartec.sk
mob.: 0911 651 812-6, fax: 055 / 622 70 85
IČO: 44749597, IČ DPH: SK2022816763


Naši partneri: