Kontakty

Sídlo spoločnosti VAR-TEC, s.r.o. je situované v cielene zrekonštruovanej budove v mestskej časti Košice Juh, v blízkosti centra mesta. Priamo v sídle spoločnosti zabezpečujeme všetky potrebné služby a ponúkame optimalizovanú skladovú kapacitu celého sortimentu tak, aby sme boli schopní garantovať plynulé zásobovanie v celej šírke ponúkaného portfólia výrobkov pre celé územie SR.

ZÁKAZNÍCKE SLUŽBY

Pracovníci oddelenia Zákazníckych služieb vedú komplexnú správu a zabezpečujú starostlivosť o obchodných partnerov, sú v dennom kontakte so zákazníkmi, ochotne vybavia Vašu objednávku od jej prijatia, zaevidovania, až po fakturáciu a expedíciu tovaru. Dohodnú s Vami optimálny spôsob dopravy a pokúsia sa splniť aj Vaše neštandardné požiadavky. Z pohľadu Vás – našich obchodných partnerov, reprezentujú Váš vstup do firmy.

TECHNICKÉ PORADENSTVO A SERVIS

Oddelenie je v úzkej spolupráci s fy VARNET zamerané na rozvoj jednotlivých odborov, aktívne podporuje Zákaznícke služby, spravuje portfólio výrobkov, podieľa sa na výbere a testovaní nových položiek, odporúča ich zaradenie do ponuky a následne zabezpečuje ich uvedenie na trh. Vybavuje prípadné reklamácie.

OSTATNÉ KONTAKTY

VARNET s r. o. (sesterská spoločnosť)
Centrála Třebíč, CZ
U Obůrky 5
674 01 Třebíč, CZ

Telefon: +420 565 659 600
Fax: +420 565 659 699
Email: varnet@varnet.cz

Viac info: www.varnet.cz

Zákaznícke služby, prevádzka, produktovo/technické oddelenia,
odborné školenia, veľkosklad …

Linka technickej podpory:
+420 565 659 620

Zamestnanie

Počas 10 rokov úspešného pôsobenia na trhu sme vybavili tisíce zákaziek stovkám spokojných zákazníkov. Aby sme udržali tento trend a do ďalšej dekády aj skvalitnili naše služby – hľadáme nového kolegu. Viac informácií osobne v sídle spoločnosti, resp. telefonicky na čísle 0905 651 814.