OS-160 LC/PC SM duplex

OS-160 LC/PC SM duplex

LC/PC spojka, singlemode, duplex

Katalógové číslo:

0907-010

Značka:

Zdieľať:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

FC PC singlemode simplexná spojka na prepojenie – napríklad optického pigtailu s optickým patch káblom.

 

Ďalšie informácie

Typ optické spojky:

Vlákno:

Barva:

Pouzdro:

Provedení spojky:

Záslepky:

Rozměry

Pro prostředí