Zmeniť jazyk SK EN

špecializovaný veľkoobchod elektronické systémy budov

Komplexné riešenia elektronických systémov budov

Vyplnenie kontaktných údajov

Pre záujemcov o spoluprácu spomedzi obchodných a koncesovaných firiem v odbore EZS, MKS, EVS a SKS ponúkame úplný prístup ku všetkým informáciám na webe, zasielanie obchodných a tecnických informácií vrátane firemného spravodaja - bulletinu. Spravodaj prináša cca 6x ročne ponuku nových výrobkov, aktuálne cenovo zvýhodnené ponuky, pozvánky na školenia, správy z technického oddelenia a pod. Súbor zasielaný v elektronickej forme nikdy nepresahuje 1MB dát (spravidla cca 200-500kB).


Pokiaľ máte o ponúkané služby záujem, vyplnte prosím nasledujúce registračné údaje. Do 24 hodín Vám Vašu registráciu písomne potvrdíme a zašleme Vám pridelené prístupové meno (login) a heslo.

 

Registrácia je zameraná na firmy s IČO zaoberajúce sa inštaláciou, predajom alebo projektovaním slaboprúdových systémov (EZS, CCTV, prístup a dochádzka, EPS, štruktúrovaná kabeláž). Registrovať sa môžu aj firmy zaoberajúce sa príbuznými odbormi (IT, automatizácia a regulácia, .....) a odborné školy.Poznámka:

Záujemcov o inštaláciu niektorého z nami ponúkaných systémov prosíme, aby kontaktovali naše oddelenie zákazníckych služieb na tel.: 055 / 622 70 82 - 83, alebo emailom: obchod@vartec.sk. Radi Vám odporučíme certifikované montážne firmy v blízkosti Vášho bydliska, ktoré Vás po dohode navštívia a vypracujú ponuku pre riešenie Vašej požiadavky. Po dohode zrealizujú inštaláciu, nastavia systém a zabezpečia jeho servis.

Odběratel:
Obchodné meno:Meno: *
IČO: *
DIČ: *
IČ DPH: *
Kontaktná osoba:Priezvisko: *
Adresa: Ulica, číslo domu: *
Mesto, PSČ: *
Mobil: *
Telefón:
Fax:
E-mail: *
WWW stránky:
 
Hlavný predmet činnosti: *
Ktorý odbor alebo výrobok Vás najviac zaujíma: *
S akými značkami máte skúsenosť: *
Funkcia vo firme:
 
obchodnými podmienkami:
informácií:
Plátce DPH:
Fakturačná adresa je zhodná s adresou pre dodanie:

Naši partneri: